НАШЕ ЛОГО НАШЕ ЛОГО
Кар`єрна консультація Ілони Романюк
від Приватної Біржі праці Рівного
Вакансії Про нас Відгуки Вартість
Вас чекає європейській підхід до справи - сучасні спеціалісти вибирають співпрацю саме з кар`єрним консультантом!
Професійний кар`єрний консультант - впевненість у успіху!

5000+ клієнтів довірили нам своє працевлаштування! Ілона Романюк - саме Ваш радник та помічник!

(067) 362-0-699 з 11:00 по 19:00 (Пн-Пт), а також в соцмережах!
  • ДОГОВІР-ПУБЛІЧНА ОФЕРТА
  • УГОДА КОРИСТУВАЧА ПОСЛУГ


ФОП Романюк Ілона Сергіївна, що діє на підставі Свідоцтва про державну реєстрацію №818664, іменоване надалі "Виконавець", з одного боку та фізична особа ____________________________________________________________________________________________________,

що діє на підставі паспорту, надалі "Замовник", з іншого боку, а разом іменовані "Сторони", уклали цей договір про наступне:

 

РОЗДІЛ 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1.   Замовник замовляє у Виконавця інформаційно-консультаційне обслуговування по кар’єрному консультуванню та кар’єрний коучинг (тобто оцінку професійних можливостей, оцінку компетенцій, консультування з кар'єрного планування, вибір шляху розвитку, плануванні кар'єри, прийнятті кар'єрних рішень, коректуванні кар'єри, виготовлення або корекцію резюме, написання супроводжуючого листа, популяризацію резюме всіма можливими методами, супровід розвитку кар’єри на протязі дії договору, підготовка до проходженню співбесід, відпрацьовування самопрезентацій, здійснення моніторингу стану ринку праці за дорученням Замовника і оповіщення про це різними засобами зв’язку, інші пов’язані з цим питання, що стосуються знаходження себе у професійному житті), та зобов'язується його оплатити в порядку та в розмірі, встановленими цим Договором.

 

РОЗДІЛ 2. ПРАВА І ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

2.1.   Виконавець зобов'язується надати замовлену послугу після її оплати та за дорученням Замовника і від його імені здійснювати необхідні дії, пов’язані з його кар’єрним зростанням та поширенням даних про нього на ринку праці, моніторинг ринку праці, аналіз попиту та пропозицій на спеціальності, що цікавлять Замовника тощо.

2.2. Замовник зобов'язується у разі втрати мобільного телефону, зміни номера телефону, проживання, паспортних даних повідомити Виконавцю протягом 2 днів.

 

РОЗДІЛ 3. ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ І ПОРЯДОК ОПЛАТИ

3.1 Послуги надаються тільки після поступлення оплати. Оплата послуг проводиться готівкою грошовими коштами в касу Виконавця, поповненням рахунку мобільного зв’язку Виконавця або на картковий рахунок у розмірі 150,00 грн. (сто п’ятдесят гривень 00 копійок) при укладанні угоди. Оплата інших додаткових послуг супроводу розвитку кар’єри здійснюється на протязі дії договору згідно домовленостей з Виконавцем.

 

РОЗДІЛ 4. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ І УМОВИ ЙОГО РОЗІРВАННЯ.

4.1. Цей Договір вступає в силу з моменту його підписання і діє 3 (три) місяця з моменту підписання. Якщо за 7 (сім) робочих днів до закінчення строку дії Договору сторони підтвердили бажання продовжити співпрацю, Договір вважається продовженим на тих же умовах і на той же строк.

4.2. Замовник має право розірвати цей Договір в односторонньому порядку у разі не виконання Виконавцем домовленостей згідно цього Договору або з власної ініціативи до закінчення строку дії Договору, про що негайно повідомити Виконавцю доступними засобами зв'язку. Кошти, виплачені за вже надані Послуги, не повертаються.

4.3. Виконавець має право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, якщо Замовник двічі без поважних причин не з'явиться заплановану зустріч з Виконавцем або у випадку, якщо Замовник не реагує на телефонні дзвінки, смс чи інші засоби зв’язку (телефон відключений або Замовник не передзвонив протягом 2 діб); кошти, виплачені за вже надані Послуги, не повертаються.

 

РОЗДІЛ 5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

5.1. Виконавець відповідальність за домовленості між Замовником та третіми сторонами по наданій інформації, не несе.

5.2. За порушення умов даного Договору Сторони несуть відповідальність згідно з чинним Законодавством України.

5.3. Терміни надання інформації не обмежуються, так як Виконавець не може впливати на наявність або відсутність інформації по ринку праці, що виключає його провину за не надання такої інформації.

5.4. Виконавець несе відповідальність, якщо подана інформація про стан ринку праці виявилася неактуальна тільки в день її подачі і зобов'язується повернути витрачені за цю інформацію кошти або подати іншу інформацію.

5.5. Виконавець не гарантує Замовнику працевлаштування, так як не може впливати на рішення роботодавців у питаннях підбору персоналу.

 

Розміщуючи резюме на сайті http://job-guru.at.ua/, я добровільно надаю ФОП Романюк І. С., зареєстрованій за адресою: м. Рівне, вул. Л. Лісовської, 5, що є власником цього сайту, а також будь-яким третім особам, що мають доступ до цього сайту в мережі Інтернет за адресою http://job-guru.at.ua/, свою письмову безумовну та безвідкличну згоду на обробку моїх Персональних даних (які містяться в моєму резюме та/або будь-яких інших подібних листах, розміщених на цьому сайті, що включає в себе вчинення будь-яких дій та/або сукупності дій, що пов'язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптуванням, зміною, поновленням, використанням і поширенням (розповсюдженням, реалізацією, передачею), знеособленням, знищенням моїх Персональних даних з метою мого працевлаштування. Обсяг моїх Персональних даних, щодо яких здійснюється процес обробки моїх Персональних даних та які можуть бути включені до бази персональних даних резюме, визначається, як будь-яка інформація про мене (яка містяться в моєму резюме та/або будь-яких інших подібних листах, розміщених на сайті http://job-guru.at.ua/), що стала відома ФОП Романюк І. С., а також будь-яким третім особам.Надана мною згода на обробку моїх Персональних даних не вимагає здійснення ФОП Романюк І. С. повідомлень про передачу моїх Персональних даних третім особам згідно з нормами ст. 21 Закону України «Про захист персональних даних». Я підтверджую, що мені зрозумілі мої права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також мету обробки моїх Персональних даних, в тому числі збору моїх Персональних даних. 
Я погоджуюсь, що строк обробки моїх Персональних даних - безстроковий.
ПОГОДА
РЕКЛАМА

Партнери

Все резюме Украины


ОСТАННІ СТАТТІ

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Гу́ру (санскр. गुरू,"гідний") — духовний наставник, учитель.

Слово "Гуру" буквально означає «важлива людина»,
той, чиї слова цінніші за найшанованіші встановлені і загальноприйняті принципи,
і він недиктатор, але порадник.

Гідний, поважний чоловік.
Учитель.
Наставник.

Індійська традиція ставить вчителя на вищий щабель поваги серед людей.

Найбільш шановані вчителі вчителів, родоначальників шкіл, традицій.


HR-консультации, карьерный коучинг в Ровно и поиск резюме на JOB-guru.at.ua